Ви прийняли рішення купити піч для сауни! Ця подія наштовхується на питання, яку модель вибрати? Які аспекти слід враховувати при виборі Печі для Лазні? Який моделі віддати перевагу? Починаємо розбиратися!
Перший і, мабуть, найважливіший момент покупки - вибір між дров'яної і електричної кам'янкою. Дров'яна піч для Лазні - це завжди актуальна класика, яка передає справжній дух лазні, її філософію та неповторну атмосферу. Електричні печі для лазні створені для тих, хто не хоче зайвого головного болю від метушні з дровами. Робота такої кам'янки повністю автоматизована: ваше завдання - просто натискати на відповідні кнопки. При виборі між електричної і дров'яної кам'янкою потрібно враховувати об'єктивні можливості, що надаються вашим будинком. Так, наприклад, електрична кам'янка споживає багато електроенергії. Власник повинен упевнитися, що електромережу володіє необхідною для роботи пристрою потужністю. Дров'яна кам'янка ж чергу вимагає наявності димоходу.
Другий критерій - спосіб використання. Вибір Печі Каменки для Лазні та Сауни залежить від мети купується кам'янка - для сімейного або комерційного використання. Печі для комерційного використання (лазні в фітнес-клубах, спа-салонах, готелях, басейнах, на курортах і т.д.) відрізняються більшою потужністю, «витривалістю» і довговічністю, ніж домашня печі для Сауни. Кам'янки комерційного типу розраховані на жорсткий режим експлуатації і високі навантаження. Це відображається на комплектації і конструкції самої печі. У дров'яних печах комерційного типу товщина верхньої кришки не менше 5 мм (в деяких - 10 мм), тоді як для домашньої сауни - 4 мм. Електричні кам'янки для використання в комерційних цілях, на відміну від сімейних лазень, найчастіше обладнуються виносними пультами управління.
Третя особливість - це режим ширяння. Хтось любить високу температуру і низьку вологість, хтось - помірну температуру і багато пара ... У першому випадку потрібно вибирати електричні або дров'яні моделі з меншим завантаженням каменів. Любителям традиційної лазні з рясним густим паром і помірним температурним режимом підійдуть моделі з великим завантаженням каменів. Також під час вибору кам'янки зверніть увагу на обсяг приміщення, від цього залежить потужність і споживання палива обраної моделі.
Фінські печі для лазні, представлені на сайті «Топки Дніпропетровськ». У Фінляндії баню вважають національним надбанням. Піч для Лазні з рук фінських умільців може стати предметом гордості будь-якого господаря.
Інтернет-магазин камінів «Топки Дніпропетровськ» пропонує великий вибір каменок за найнижчою ціною в Україні. Піч Кам'янка для Лазні та Сауни від провідних світових брендів Harvia і Narvi ніколи не була так доступна. Купити піч для лазні (в Дніпропетровську, в Дніпродзержинську, в Запоріжжі) недорого легко і швидко в нашому магазині. Оплата здійснюється будь-яким зручним способом - готівковим або безготівковим розрахунком, післяплатою. Ми працюємо без вихідних і доставляємо електричні та Дров'яні Печі для Лазні в будь-яке місто України точно в строк! Відвантаження - протягом робочого дня після оформлення замовлення!
22.05.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.