Отже, Ви зібралися будувати баню. Продумали, розробили і розрахували оптимальну планування, і, нарешті, перейшли до питання про вибір обладнання. Основним обладнанням будь-якої лазні є піч-кам'янка. Саме вона прогріє приміщення, підтримає температуру, нагріє воду, створить пар, іншими словами зробить все, щоб Ваше ширяння було максимально комфортним, звичайно, за умови правильного її вибору.
Печі для лазні бувають електричними або дров'яними. Звичайно, у кожної з них є свої переваги і недоліки, і вибір залишається за Вами. Але все-таки практичніше вибрати електричну піч для лазні. Запитайте «Чому?». Відповідь проста. Люди, що живуть в сучасному суспільстві, дуже зайняті і не всі можуть заздалегідь планувати свій відпочинок, а з електричної кам'янкою не треба думати про заготівлю дров і відволікатися на розпалювання, а досить просто натиснути кнопку на пульті або повернути тумблер на каменке.
Щоб Ваша електрична кам'янка працювала правильно, потрібно витримати кілька технічних вимог до приміщення сауни, а саме:
- висота стелі в парній повинна бути не менше 1,9 м, але і не занадто високою. Найоптимальніші розміри - 2,1-2,4м в залежності від кількості ярусів полиць (2 або 3);
- стіни парної повинні бути добре утеплені мінеральною ізоляцією товщиною 50мм, стеля - 100мм. Щоб Ваша ізоляція не намокала, вона повинна бути захищена фольгою, яка оберігатиме і відображати тепло в приміщення сауни. Також необхідно подбати про повітряномузазорі між фольгою і вагонкою щоб дерево добре вентилювалося і не гнило, набивши рейку товщиною 20мм і обшити сауну вагонкою.
- також необхідно подбати про вентиляцію. Для припливу повітря в приміщення парної зазвичай служить зазор під дверима або робиться вентиляційний отвір в стіні біля електричної печі. А для відтоку повітря ставиться вентиляційні решітки або клапан на стіні навпроти кам'янки.
- до приміщення сауни необхідно підвести дріт з напругою 220
або 308 В.
Як правильно розрахувати необхідну потужність кам'янки електричної?
Щоб правильно підібрати електричну кам'янку, треба знати обсяг приміщення парильні в м.куб. Оптимальним вважається співвідношення 1 кВт потужності електрокам'янки на 1м.куб. повітря. Якщо в сауні є вікно або неізольовані деревом поверхні, додавайте до об'єму приміщення 1,2 м.куб. на кожен м.кв., збільшуючи потужність Вашої електрокам'янки.
Яку функцію в каменке виконує парогенератор? Які переваги кам'янки з парогенератором?
Як відомо, стандартні електричні кам'янки не дозволяють отримати велику кількість пара через малої місткості каменів. Виняток становлять кам'янки-сітки, в які поміщається велика кількість каменів. Щоб вирішити цю проблему виробники випускають модельний ряд кам'янок з парогенераторами. Парогенератор являє собою ємність, в якій кипить вода і утворює пар. Перевага такої кам'янки перед звичайної в тому, що ми маємо можливість отримувати бажане кількість пара незалежно від кількості каменів у каменке.
Яку функцію виконує блок керування? Які блоки управління бувають?
Всі електричні печі для лазні забезпечені блоками управління, які дозволяють задавати бажану температуру, вологість (для кам'янок з парогенератором) і час польоту. Блоки управління бувають механічні (знаходяться на корпусі кам'янки) і виносні (монтуються поза приміщенням парної). Механічні пульти управління не дозволяють точно задати бажану температуру в парильні. Положення регулятора температури для досягнення відповідних температур в сауні Вам доведеться виявляти дослідним шляхом. Виносні блоки управління оснащені датчиками температури, а для кам'янок з парогенераторами - і датчиками вологості. Це дозволить Вам задати бажану температуру (вологість), які будуть підтримуватися протягом всього часу польоту. Також до виносних пультів можуть бути підключені освітлення парилки і вентилятор, що зменшить кількість непотрібних вимикачів на лицьовій стіні сауни.
Розрізняють блоки управління для кам'янок з парогенераторами і без. Блоки управління є універсальними. Виняток становлять блоки управління для кам'янок потужністю понад 17 кВт - вони додатково оснащуються контакторами.
З огляду на, що фіни є засновниками традицій сучасної лазні, фахівці рекомендують підбирати піч для Вашої лазні фінського виробництва. Лідируючі позиції серед фінських виробників займає Harvia. Широкий модельний ряд електричних кам'янок Harvia дозволить Вам підібрати піч для лазні, максимально підходить саме Вам. Електричні кам'янки Harvia відрізняються надійністю, довговічністю і безпекою а також оригінальним дизайном. Купити електричну кам'янку Harvia Ви можете в нашому інтернет-магазині камінів topki.dp.ua. Ми пропонуємо своїм покупцям весь модельний ряд електричних кам'янок і печей для лазні Harvia з наявності і під замовлення, технічні консультації фахівців, гарантію від виробника, зручні варіанти доставки печі для лазні та оплати Вашого замовлення.
Оплатити електричну піч для лазні Ви можете готівковим розрахунком, забираючи кам'янку з наших складів в Дніпропетровську і Києві. Для жителів інших регіонів передбачені варіанти оплати на пластикову карту і доставки електрокам'янки попутним транспортом або доставки будь-транспортною компанією в будь-яку точку України (в Дніпропетровськ, в Павлоград, в Днепрозжержінск) і оплати післяплатою після огляду печі. Для юридичних осіб можливий безготівковий розрахунок.
Чекаємо Ваших замовлень !!!
30.11.2016

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.