Фінські Дров'яні Кам'янки мають особливу конструкцію, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики печі. Піч для лазні на відміну від електричної не комплектується передової електронікою, що управляє всіма параметрами роботи печі для лазні та сауни. Електрична кам'янка дозволяє задавати температуру з точністю до 1 ° С. Звичайно ж, дров'яна піч для сауни не може похвалитися тим же.
Паливо в дров'яних кам'янок - це дрова. Саме вони відіграють вирішальну роль у питаннях регулювання режиму горіння в дров'яної кам'янки. Режим горіння, в разі дров'яної печі, - умовне позначення. Конструкція дров'яної печі кам'янки для лазні та сауни на увазі тільки регулювання інтенсивності подачі повітря в топливник.
Фінська компанія Harvia випускає печі для лазні та сауни на дровах, в яких регулювання режиму горіння здійснюється за допомогою зольного ящика. Зольний ящик - це висувний елемент в конструкції кам'янки, де збирається зола від горіння дров. Зольний ящик за формою і зовнішнім виглядом нагадує ящик робочого столу. Потягнувши за ручку, можна відкрити зольний ящик і прибрати золу, прокидається через решітку колосника. Але це не єдина функція зольного ящика.
Зольний ящик регулює приплив кисню в топливник. Саме так регулюється режим горіння в дров'яної кам'янки. Чим більше кисню надходить через зольний ящик, тим сильніше розгорається полум'я.
Висуваючи зольний ящик кам'янки на дровах для регулювання горіння дров, потрібно пам'ятати про правило золотої середини. Часто любителі лазні надто сильно висувають зольний ящик для швидкого нагріву. У результаті часто виходить протилежний ефект. Занадто велика кількість повітря, що надходить в топливник, знижує температуру. Експерти радять не поспішати висувати зольний ящик, щоб забезпечити ефективний режим нагрівання повітря.
Деякі виробники оснащують свої моделі додатковими механізмами регулювання інтенсивності подачі повітря. Так, наприклад, в лінійці Harvia Legend на колосникових решітці є додаткові пластини для регулювання подачі повітря. Їх можна налаштувати на кілька режимів: повільне / економне горіння або інтенсивний прогрів.
Інтернет-магазин «Топки Дніпропетровськ» пропонує вам купити піч для лазні (в Дніпропетровську, в Павлограді, в Алчевську) і відчути всі переваги справжніх фінських каменок на дровах. Найвища якість, особлива філософія банної традиції, вигідні умови покупки - все це гарантовано! Ми доставимо куплений товар в будь-яке місто України (в Донецьк, в Харків, до Львова, в Запоріжжі). Ви можете оплатити товар будь-яким зручним для вас способом - післяплатою, готівковим або безготівковим розрахунком.
01.06.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.