Вибір кам'янки для сауни обумовлюють багато показників. Один з найважливіших - співвідношення потужності печі кам'янки для лазні та сауни до обсягу сауни. Якщо ви вирішили вибрати кам'янку для лазні, слід враховувати також особливості приміщення - ізоляцію поверхонь, облаштування системи вентилювання повітря і т.д.
Співвідношення потужності печі до об'єму приміщення є ключовим параметром, за яким ведуться розрахунки. Для того, щоб визначитися з вибором, слід уважно прочитати технічний опис конкретної моделі кам'янки. Кожен виробник в технічній інформації вказує, на який обсяг приміщення розрахована та чи інша піч для лазні.
Експерти радять купувати печі-кам'янки для лазні з запасом потужності. По-перше, це дозволить швидше прогріти приміщення. По-друге, банна традиція країни-виробника часто дещо відрізняється від уподобань наших співвітчизників. Так, наприклад, у Фінляндії люди не паряться в лазні при температурі вище 100 ° С, вважаючи це шкідливим для організму. Граничні показники обсягу приміщення, зазначені в технічній інформації, фіни пишуть з розрахунком на свої вищеописані переваги. Для нашої людини 100 ° С - далеко не межа! Досвідчені консультанти та експерти завжди радять вибирати піч для сауни з запасом потужності. Що стосується фінських печей, то наші консультанти рекомендують відняти від верхньої межі значення об'єму приміщення 20 відсотків. Так ви отримаєте те співвідношення потужності до обсягу сауни, яке характерно для наших широт.
Фінські печі для лазні з запасом потужності швидше прогріють приміщення. Крім того, ви будете впевненими в тому, що в разі необхідності зможете домогтися від печі для сауни потрібного температурного значення.
Також Піч Кам'янка для Лазні та Сауни вимагає особливого облаштування приміщення, зокрема ізоляції стін, стелі і створення правильної системи вентиляції. На розрахунок потужності кам'янки впливає також ізоляція поверхонь самої лазні. За кожний не ізольований квадратний метр площі своєї сауни можете сміливо додавати до обсягу 1,2 куб. метра. А якщо всередині сауни у вас не обшиті колоди з деревини - додавайте до величини 1,5 куб. м.
Інтернет-магазин «Топки Дніпропетровськ» пропонує вам купити піч кам'янку для лазні та сауни (в Дніпропетровську, в Запоріжжі, в Харкові) на найвигідніших умовах. Великий вибір моделей за доступною ціною, відвантаження товару протягом одного робочого дня після оформлення замовлення, безліч акцій і знижок - все це ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється у всі міста України. Оплата - будь-яким зручним для вас способом.
01.06.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.