На запрошення наших партнерів «ЕвроКамін», команда «Прем'єр Камін» Дніпро відвідала семінар виробника камінних топок і печей BeF Home Чехія Kotvrdovice.
Виробництво камінних топок і печей BeF Home було запущено в 1998 році.
У виробництві чеських камінних топок і печей BeF Home, акцент робиться на якісному матеріалі і виробничому процесі. Каміни виготовляються з високоякісно вогнетривкої стали. Внутрішня футеровка вогнища - спеціальний акумуляційний матеріал Carcon, який може бути як білий так і чорний.
У лінійці камінних топок компанії BeF Home представлені топки різних конфігурацій, прямі, кутові, тристоронні. Приємно здивував усіх учасників семінару з України завод BeF Home своїй ексклюзивній моделлю топки з внутрішнім кутом - Bef Flat. Такої форми скла немає ні у одного виробника камінних топок, тому її з упевненістю можна назвати ексклюзивним продуктом компанії BeF Home.
Так само дуже сподобалося рішення шкіряне оформлення ручок для печей топок. При чому колір шкіри можна підібрати за смаком клієнта.
Команда салону «Прем'єр Камін» Дніпро дякує за запрошення компанію «ЕвроКамін», і дякуємо за теплий прийом в Чехії представників заводу виробника камінних топок і печей BeF Home.
28.06.2018

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.