Вентиляція в сауні - це важливий аспект, який формує мікроклімат приміщення. Вентиляція для лазні підтримує правильний тепловий баланс, який впливає на комфорт і задоволення від перебування в парильні.
Використання правильного підходу до вентиляції приміщення - запорука швидшого прогрівання парилки і швидкості охолодження сауни. Але ключовий аргумент на користь правильної організації системи вентиляції - наявність кисню. Відвідувати гарячу і суху сауну без вентиляції і притоку свіжого повітря - шкідливо. Це колосальні навантаження на серцево-судинну систему. Якщо в сауні немає правильної вентиляції, людина відразу ж відчує брак свіжого повітря. Про благотворний вплив і задоволенні від такої сауни можна забути.
Вентиляція для сауни забезпечує відразу кілька процесів. По-перше, нагріте повітря рівномірно розподіляється по всьому приміщенню. По-друге, правильна вентиляція для сауни забезпечує приплив кисню, який спалюється під час роботи кам'янки. Тени в електричної каменке під час роботи спалюють кисень. Якщо в такій лазні стає важко дихати, винен не тільки розпечене повітря, але і відсутність в ньому кисню. По-третє, для забезпечення комфортного мікроклімату з сауни повинен виводитися перероблений забруднене повітря.
Перед тим, як зробити вентиляцію в лазні, слід звернутися до професіоналів. Неправильно спроектована вентиляція може стати причиною протягу. Це зведе відвідування сауни нанівець. Вентиляція в лазні повинна відбуватися за таким принципом: баланс між припливним і витяжним повітрям з розрахунку 1 година роботи сауни дорівнює 6 разам повного заміщення повітря. У нормі приточное вентиляційний отвір розташовується не нижче 50 см від кам'янки. Діаметр припливного отвору в два рази менше діаметра витяжної. Витяжний отвір розташовується якомога далі від кам'янки близько статі. Повітря повинен виходити прямо в вентиляційний канал. Також повітря може бути проведено під дверима у ванну, де є вентиляційний отвір. Для цього простір під дверима має бути близько 10-15 см.
Інтернет-магазин камінів «Топки Дніпропетровськ» пропонує вам купити високоякісні фінські кам'янки для саун та обладнання для облаштування вентиляційної системи (в Дніпропетровську, в Павлограді, в Нікополі, в Запоріжжі, в Харкові). Наші менеджери порадять оптимальний варіант для облаштування системи вентиляції в вашій лазні. Краща ціна на ринку, оперативна доставка точно в строк, професійні консультанти - все до ваших послуг! Доставка купленого обладнання в усі міста України будь-якої існуючої службою. Оплата будь-яким зручним способом - готівковий / безготівковий розрахунок, накладений платіж.
27.05.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.