Печі для сауни Harvia Classic - найновіші моделі, випущені фінським виробником. В останній колекції традиційно проявилося високу фінська якість, прагнення до інновацій.
Головна ідея серії - створити кам'янку, яка об'єднала б в собі напрацювання з усіх попередніх серій. Ми отримали досконалу піч для сауни, яка поєднуватиме основні переваги всіх інших сімейств. Проаналізувавши відгуки про всі попередні моделях, інженери змогли створити образ ідеальної лазні печі і втілити його в життя. Harvia Classic (Харвія Класік) включає такі моделі:
Harvia Classic 140;
Harvia Classic 220;
Harvia Classic 280.
Кожна з них - вершина конструкторського і дизайнерського мистецтва фінського виробника. Різна потужність (позначена цифрою) розрахована на невелику, середню і велику баню.
У серії всі нововведення підкоряються одному-єдиному чиннику - зручності в процесі експлуатації. Для цього інженери оснастили кам'янки збільшеною ємністю для завантаження каменів і великою відкритою площею для підкидання води на камені.
Дизайн. Мінімалістичний дизайн з чіткими плавними лініями. Для фінського виробника це найбільший експеримент зі стилем класичної кам'янки, що отримала нове звучання.
Функціональність. Решітка в верхній частині кам'янки виконує не просто декоративну функцію, а й робить велику площу каменів відкритою. Тому ви зможете ще зручніше і швидше підкидати воду на камені, отримуючи оптимальний густа пара.
Переваги. Переваги лінійки важко переоцінити:
збільшена ємність для завантаження камінням;
збільшена площа «відкритих» каменів для підкидання води;
використання міцного металу і стали.
Для зручного монтажу конструктори передбачили регульовані ніжки і можливість змінити сторону відкриття дверцят. На цьому святі функціональності і нового авангардного дизайну зручність користувача, однозначно, грає найважливішу роль. Фахівці Harvia (Харвія) традиційно приділили цим критерієм багато уваги. Покупці відповіли фінам взаємністю: печі для лазень Classic активно завойовують ринок в Європі.
Створивши інноваційну піч кам'янку, інженери не зупинилися. Вони продовжують удосконалювати конструкцію, додаючи корисні опції. Так на ринку з'явилися печі Harvia Classic 280 Top і Harvia Classic 400 Top Duo. Ці кам'янки оснащені кришкою, що дозволяє регулювати режим ширяння в сауні.
Кришка на приводі відкривається і закривається за допомогою красивої стильної дерев'яної ручки збоку на корпусі пристрою. Відкривши кришку, можна швидко отримати багато густого пара. Якщо ви робите перерву в паренні або хочете швидко розжарити камені - просто закрийте кришку. Ефект термоса в цій серії - вагомий бонус за доступні гроші. Самостійна регуляція режиму польоту - ось про що мріють справжні шанувальники сауни. Це абсолютну перевагу Harvia Classic 280 Top і Harvia Classic 400 Top Duo, інші моделі такою опцією не володіють!
17.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.