Сімейство печей для лазні Harvia Legend (Харвія Легенд) стає все більш популярним з кожним днем. У всьому світі лінійка вважається найоптимальнішим варіантом, якщо бажаєте купити піч для лазні із сучасним дизайном і хорошим функціоналом. Любителі густого хорошої пари, без сумніву, вибирають одну з моделей сімейства.
Це печі кам'янки з принципово новим стильним дизайном. Саме нестандартний зовнішній вигляд додає моделям Harvia Legend бонусів в рейтингу привабливості. Завдяки новій унікальній конструкції представлені моделі є безсумнівними лідерами по ємності для завантаження каменів.
Конструкція корпусу кам'янки - ідеальне з точки зору практичності та функціональності рішення. Замість класичного цільного корпусу печі для лазні оснащені гратчастої ємністю. У неї завантажуються камені. Таким чином, ви отримуєте багато запашного густого пара. Камені розташовуються навколо паливної камери. Величезна кількість каменів - запорука тривалого ширяння з максимальним об'ємом пара.
Для прогрівання такої товщі каменів знадобиться більше часу. Однак і віддавати тепло така конструкція буде значно довше. Гратчаста конструкція корпусу виготовлена ​​з якісної сталі, що забезпечує довговічність безперебійної роботи пристрою. Harvia Legend відрізняється такими особливостями:
гратчастий сталевий корпус;
велика ємність для завантаження камінням;
багато густого хорошої пари;
тривала тепловіддача;
можливість регулювання інтенсивності горіння.
У модельному ряду є багато варіацій кам'янок, що відрізняються лише потужністю. Вони розраховані на невеликі, середні і величезні сауни. Дизайн всієї серії Легенд однаковий. Печі оснащені спеціальними зсувними пластинами, що дозволяють регулювати інтенсивність і швидкість горіння. Відмінне рішення від фінських фахівців! Вирішивши купити печі для лазні, потрібно розуміти, що означають маркування в назві кам'янок. Наприклад, позначення SL свідчить про наявність тунелю. Маркування Duo означає, що кам'янка оснащена тунелем і величезною дверцятами з чавуну. Такі печі лазні топляться з суміжної кімнати. Топкова дверцята грає роль каміна, дозволяє спостерігати за полум'ям.
Harvia Legend 150;
Harvia Legend 150 SL;
Harvia Legend 240;
Harvia Legend 240 SL;
Harvia Legend 240 Duo;
Harvia Legend 300;
Harvia Legend 300 Duo.
Серед представлених кам'янок є більш потужні моделі. Вони розраховані на громадські сауни з підвищеними навантаженнями. Захисні екрани, що випускаються фінською компанією, захищають відвідувачів громадської лазні від ризику обпектися.
17.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.