Години роботи:
Пн-Пт 10:00-18:00, Сб 10:00-16:00

м. Дніпро, прос. Слобожанський, 125
Студія камінів і саун "Прем'єр Камін" Дніпро.
x 'altasib:feedback.form' is not a component

Печі для лазні Harvia Delta, Vega Compact, Compact - компактні розміри за доступну ціну.

Компактні печі для лазень дозволяють розумно спланувати вільний простір в парильні.
Для невеликих саун розміром 2,5 - 6 м & # 179; ключовим аспектом планування простору є максимально можлива компактність електричних кам'янок. Спеціально для цієї мети фінська компанія Harvia випускає серію надкомпактних кам'янок в стильному дизайні. Вони займають мало місце, економлять вільний простір, забезпечуючи при цьому комфортні умови ширяння.
Незважаючи на свої компактні розміри, лазні печі можуть похвалитися стильним сучасним дизайном. Яскравим представником компактних фінських печей для лазні є лінійка Harvia Delta.
Кілька способів монтажу пристрою дозволяють економно використовувати наявне в сауні простір. Цій же меті підпорядкований дизайн пристроїв серії. Трикутна форма лазні печі дозволяє встановити кам'янку в кут або повісити її на стіну. Стильний дизайн корпусу підкреслює сучасні тенденції в банному обладнанні.
Лінійка Harvia Delta розрахована на монтаж в приміщеннях об'ємом 2,5 - 4,5 м & # 179 ;. Надкомпактна електрична кам'янка володіє достатньою потужністю для створення комфортних умов ширяння в таких саунах. Як і більш «старших» моделях є можливість поливати камені водою, знімаючи хороший густа пара.
Модифікації серії кам'янок для компактних саун налічують кілька моделей:
Harvia Delta - кам'янка оснащена вбудованим пультом управління;
Harvia Delta EE - модель з виносним цифровим пультом управління, який встановлюється за межами парильні;
Harvia Delta Combi - піч для саун з парогенератором.
Harvia Vega Compact - схожа модель, представлена ​​в одній модифікації.
Ще одним варіантом лазні печі є електрокам'янка Compact. Назва печі говорить сама за себе. Головною особливістю є компактні розміри, що дозволяють економити вільний простір в сауні. Конструктори постаралися зробити цю кам'янку якомога більше «складною» в інженерному плані. Тут є і зручне розташування пульта управління в верхній частині корпусу, і дерев'яну огорожу, що скорочує безпечні відстані. Пульт управління не позбавлений стильного шарму: він підсвічується красивим бурштиновим кольором.
28.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.