Нові відчуття від польоту подарує кам'янка для лазні Harvia Fuga з стеатіта.
Зазвичай традиційні і послідовні у всьому фіни на цей раз зрадили своїм усталеним правилам і випустили незвичайну піч для лазні. Електрична кам'янка Harvia Fuga відрізняється оригінальним дизайном, в якому замість колотих каменів використовується жароміцний камінь - Стеатит.
Стеатит є спадаючі кам'яні плити, які, як і звичайні камені, можна обливати водою. Незвичайний дизайн кам'янки створить особливу атмосферу. Представлені лазні печі за функціональними можливостями нічим не поступаються традиційним печей з колотими камінням.
Фінські конструктори Тени зарили плитами стеатита, який витримує високі температури, перепади температур. Це запорука довговічності та надійної роботи пристрою. Стеатит добре акумулює тепло, даючи можливість довгий час насолоджуватися комфортною температурою в сауні.
Ще однією перевагою є велика відкрита площа каменю. Поливаючи його водою, можна отримати величезну кількість пара. Крім того, дуже приємно спостерігати за тим, як вода спадає по рельєфним уступах. Купити піч для саун Harvia Fuga в Дніпропетровську можна в будь-який день тижня. Тільки подумайте, як незвично і нестандартно буде виглядати ваша сауна. Ваші гості, друзі гарантовано оцінять переваги цієї моделі:
оригінальний дизайн;
велику відкриту для обливання поверхню каменю
рівномірний розподіл тепла, забезпечує рельєфною конструкцією каменю.
28.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.