Любителі різних видів лазні можуть радіти - піч для лазні Harvia Vega Combi з парогенератором здійснить всі ваші мрії з приводу різних режимів польоту.
Тепер кожен любитель лазні може сам вирішувати, в який бані він хоче попіаритись. Наявність в моделі Harvia Vega Combi (яка зараз за зниженою ціною вартості) парогенератора дозволяє використовувати можливості лазні печі на повну. Піч для лазні дає унікальний великий набір опцій, нехарактерний для цієї цінової категорії. Вирішивши купити таку піч для лазні, кожен клієнт може розраховувати на такі переваги:
корпус з міцної нержавіючої сталі;
наявність парогенератора
виносної пульт управління.
Така комплектація за доступні гроші - це найвигідніша пропозиція фінської компанії. З лінійки кам'янок з парогенераторами Harvia Vega Combi, без сумніву, займає топові позиції.
Стильний дизайн проявляється в строгому мінімалістичному корпусі, який вдало впишеться в інтер'єр будь-якої домашньої сауни. Чи не занадто вибагливий дизайн дає велику свободу в питанні оформлення і планування простору.
Парогенератор в печі для лазні - ідеальне рішення для любителів пара! Просто встановіть кам'янку на стіну, і при першому бажанні отримуйте густий хороший пар завдяки наявності парогенератора. Особлива конструкція корпусу передбачає розташування кам'янки в нижній частині лазні. Таким чином, ви можете прогріти нижні полиці.
Крім пятилитрового резервуара для води в печі для лазні є ємність для ароматичних масел. Управління піччю зручно здійснюється за допомогою виносного пульта управління.
28.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.