Піч для сауни Harvia Globe відразу ж впадає в очі. Навіть людині, далекій від сфери банного устаткування, зрозуміло - це щось особливе! Кам'янка займає почесне місце в модельному ряду компанії. Сферична форма дозволяє обливати камені водою з усіх боків, отримуючи багато запашного густого пара. Відкрита товща каменів є відмінним акумулятором тепла, забезпечивши оптимальний режим ширяння на тривалий період часу.
Печі лазні Harvia Globe - це сміливий вибір людей, які віддають перевагу нестандартному дизайну. Конструктори свідомо пішли на такий ризикований крок, вибравши для печі кам'янки сферичну форму. Довговічність і міцність корпусу зі сталевих кілець і арок дозволить насолоджуватися якісною сауною протягом тривалого періоду часу.
Незвичайний дизайн істотно розширює способи монтажу пристрою. Завдяки сферичній формі піч для лазні можна підвісити до стелі, прикріпити до стіни, поставити на стійці в центрі сауни. Монтаж в різних положеннях є ще одним унікальним перевагою печі, що відрізняє її від інших моделей Harvia.
Особливості моделі, які кожен покупець оцінить по достоїнству:
сферичная форма
велика ємність для завантаження камінням
вибір з багатьох варіантів монтажу
екологічний дизайн (поєднання каменю і сталі).
Для поціновувачів хорошої пари - це ідеальний варіант. Піч для саун дає можливість обливати камені з будь-якого зручного положення, отримуючи величезну кількість пара. Це дійсно зручно. Щоб переконатися в цьому вам потрібно просто замовити піч для лазні Harvia Globe в Дніпропетровську нашому інтернет-магазині. Розкішний стильний варіант для любителів густого пара!
28.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.