Harvia Cilindro і Harvia Figaro - печі для лазень, які вже давно довели свою ефективність і затребуваність в саунах середнього розміру.
Електричні кам'янки цих серій можуть ефективно працювати в невеликих за площею саунах. У дизайні простежується давня пристрасть фінів до поєднання натурального каменю і сталі. Такий стилістичний прийом часто використовується в самих ходових моделях, за якими дізнаються фірмовий стиль Harvia.
Головною особливістю представлених кам'янок є велика відкрита площа для обливання каменів. Любителі густого ароматного пара вже зрозуміли, про що йде мова! Передня частина корпусу являє собою гратчастий корпус, з відкритими каменями, що дозволяють обливати камені, отримувати цілющий пар. Дизайнери пішли простим шляхом і розробили піч для саун так, щоб заощадити якомога більше вільного простору. Тому лазні печі вузькі, але високі.
Harvia Cilindro - відносно недорогий варіант печі для лазні з великою ємністю для завантаження каменів. Через підлогового варіанту виконання, кам'янка електрична має досить компактні розміри. У серії представлені такі моделі:
Cilindro - для підлоги піч для лазні з повністю ґратчастим корпусом, що дозволяє обливати камені з різних сторін.
Половина корпусу лазні печі Cilindro H є закритий кожух, а друга половина виконана у вигляді гратчастої конструкції.

Cilindro F відрізняється повністю закритим корпусом з нержавіючої сталі, камені розташовуються тільки зверху. Така конструкція дозволяє скоротити безпечні відстані до горючих поверхнях.
Harvia Cilindro 110EE і Cilindro 110HEE - печі лазні зі збільшеним об'ємом каменів (120 кг).
Harvia Figaro - схожі печі для лазень, з універсальним дизайном і аналогічним набором опцій. У цій моделі для економії місця використовується плоска форма печі. Електрокам'янка також має відкриту кладку каменів, що забезпечує зручність під час обливання. Стильний сучасний дизайн сподобається любителям мінімалізму. Управляти каменками досить просто - виносний або вбудований пульт забезпечить точність і надійність роботи пристрою.
28.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.