Печі для лазні Harvia 20, 26, 36 прекрасно підходять для саун середнього обсягу. У лінійку входять такі печі для саун:
Harvia 20 Pro - базові лазні печі.
Harvia 20 SL - моделі з тунелем;
Harvia 20 Boiler - моделі з «змійовиком» для підігріву води;
Harvia 20 SL Boiler - моделі з тунелем і вбудованим «змійовиком» для підігріву води;
Harvia 20 Duo - печі з тунелем і величезною топкової дверцятами;
Harvia 20 ES Pro і Pro S - моделі, оснащені вбудованим баком для підігріву води.
Більш «старші» моделі, що проявляється у відповідному наборі опцій і дизайнерське оформлення. Представлене сімейство створено для покупців, готових платити за приємні бонуси. Ціни на печі для саун досить демократичні. Всі представники сімейства кам'янок для саун середнього обсягу відрізняються:
збільшеною потужністю (для обсягу - 8 до 24 м & # 179;)
довговічністю і практичністю
збільшеною ємністю для завантаження каменів
ніжками, які регулюються
великим вибором моделей і специфікацій.
Збільшена потужність дозволяє без проблем протопити сауну об'ємом від 8 до 24 м & # 179 ;. Довговічність і практичність виражаються у використанні стінок товщиною до 10 мм. Фінські конструктори передбачили важливий нюанс: самі високонавантажені деталі топки мають товщину до 10 мм. Це гарантія довговічності роботи пристрою. Збільшена ємність завантаження камінням - приємна новина для любителів густого великого пара. Великий вибір моделей «персонализирует» покупку: серед печей сімейства можна знайти варіант на будь-який випадок життя.

Harvia 20 Pro - базова піч для лазні, з контрастним кольоровим оформленням. Піч дозволяє топити сауну зсередини.
Harvia 20 SL оснащена тунелем, топиться з суміжного приміщення.
Harvia 20 Boiler зі «змійовиком» для підігріву води в господарських цілях. Підключається до системи водопостачання будинку.
Harvia 20 SL Boiler оснащена і можливістю нагріву води, і тунелем для виведення топкових дверцят за межі парилки. Два патрубка на боковій стінці дозволяють підвести холодну воду для підігріву.

Harvia 20 Duo має велику топкові дверцята, яку можна використовувати як камін в передбаннику, і тунель. Красива рамка дверци- «каміна» виготовлена ​​з нержавіючої сталі.
Harvia 20 ES Pro і Pro S з баком для підігріву води дозволяють за смаком вибрати колірне рішення - чорно-графітовий або повністю нержавіючий корпус пристрою.
Harvia 26 Pro і Harvia 36 - моделі більш високого рівня. За функціональним і дизайнерським особливостям ці печі для саун відносяться до представленого сімейства. Обсяг лазні для таких кам'янок становить 10 - 50 м & # 179 ;. Печі лазні відрізняються підвищеною міцністю конструкції і більшою ємністю для закладки дров. Harvia 26 Pro, Harvia 36 можуть вмістити 50 і 60 кілограмів каменів.
17.10.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.