У сучасному світі дизайну існує маса прийомів, що дозволяють гідно прикрасити обстановку будь-якого приміщення. І вже ні для кого не секрет, що камін може стати відмінним доповненням стилю будь-якого інтер'єру. Якщо вірити офіційним публікацій, то сьогодні городяни воліють багатоповерхові житлові будинки, і не кожен може дозволити собі встановити камін в квартирі. А адже вогонь асоціюється з будинком, теплом і затишком, і часом в наше століття технологій так хочеться доторкнутися до чогось натуральному ... І тоді на допомогу приходить електрокамін. Електрокаміни з'явилися порівняно недавно - в другій половині минулого століття, і сучасні технології дозволили їм стати гідною альтернативою живому полум'я.
Сьогодні на ринку представлено досить велику кількість різних виробників електрокамінів з різних країн світу. Незмінним лідером серед них є Dimplex (Канада, Ірландія). Популярність електрокамінів Dimplex останнім часом незмінно зростає серед споживачів. І цьому є ряд об'єктивних причин.
Широкий модельний ряд Dimplex дозволить підібрати електрокамін, що ідеально підходить до будь-якого, навіть самому вишуканому, інтер'єру.
А новітні технології, що застосовуються компанією Dimplex, роблять полум'я електрокаміна абсолютно справжнім. Світлодіоди, вбудовані в муляж дров, красиво імітують тліюче вугілля. Дивовижний ефект реального вогню незмінно притягує погляд і посилюється завдяки регулюванню яскравості, швидкості полум'я і підсвічуванні вогнища.
Деякі моделі електрокамінів Dimplex мають вбудований фільтр повітря purifire, який усуває з Вашої кімнати пил і інші алергени.
Останні моделі Dimplex Optimist (Оптиміст, Opti-Myst) - останнє відкриття в світі електрокамінів. Вони найбільш правдоподібно імітують живе полум'я завдяки ефекту диму, принцип роботи якого заснований на випаровуванні води і зволожувачі повітря.
Всі електрокаміни Dimplex управляються за допомогою пульта дистанційного керування, що значно спрощує і полегшує процес його використання.
Примітно, що електрокамін Dimplex не тільки стане родзинкою Вашого інтер'єру, але і допоможе в питанні додаткового обігріву приміщення. Вбудований термостат в електрокамінах Dimplex дозволить підтримати комфортну температуру навіть у великих приміщеннях і уникнути перегріву в маленьких кімнатах. При цьому витрата електроенергії в режимі обігріву не перевищить 2кВт. Як вже стало зрозуміло, при роботі електрокаміна не відбувається процесу згоряння дров, тобто не виділяються шкідливі речовини і продукти згоряння, виключена можливість займання та опіків.
Важливою перевагою електрокамінів є простота їх установки. Не потрібно звертатися до спеціалізованих майстрам, монтувати димохід, отримувати дозвіл на установку. Досить просто включити електрокамін в розетку і милуватися вогнем. Електрокаміни Dimplex настільки надійні, що не вимагають додаткового обслуговування під час експлуатації. Єдина проблема, з якою Ви можете зіткнутися - це заміна електричних лампочок у Вашому електрокаміні. Погодьтеся, це не зажадає великих грошових і часових витрат. І разом з цим, замислюючись про придбання електрокаміна, необхідно вибирати тільки надійних і перевірених виробників, не варто забувати, що електрокамін - це теж електроприлад і через 5-10 років використання може знадобитися планова заміна деяких запчастин. Компанія Dimplex незмінно виробляє і постачає в Україну запчастини до всього модель ному ряду електрокамінів.
Підводячи підсумок всьому сказаному, приходимо до висновку, що електрокамін - це екологічно, безпечно і надійно. А ще зручно, вигідно і ... просто приємно !!! Іншими словами, електрокамін - це правильний вибір !!! Купити електрокамін Dimplex Ви можете в нашому інтернет-магазині. Для цього досить розмістити замовлення на сайті topki.dp.ua або зв'язатися з нашим менеджером. Ми з радістю допоможемо Вам зробити правильний вибір і надамо оригінальну дилерську гарантію Dimplex!
06.06.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.