Години роботи:
Пн-Пт 10:00-18:00, Сб 10:00-16:00

м. Дніпро, прос. Слобожанський, 125
Студія камінів і саун "Прем'єр Камін" Дніпро.
x 'altasib:feedback.form' is not a component

Чому електрокам'янку можна закріпити на дерев'яну стіну без додаткового захисту?

Піч кам'янка при розміщенні поблизу дерев'яних елементів будови сауни повинна мати відповідний захист. Дров'яна кам'янка класифікується як осередок з гарячою поверхнею. Температура корпусу кам'янки може досягати 400 ° С. Наявність дров і полум'я в каменках на дровах підвищує пожежонебезпека цих пристроїв. Тоді як електрична піч кам'янка для лазні та сауни нагріває камені за рахунок тенів, встановлених в топливнике. Температура корпусу електрокаменок залишається низькою через теплового захисту за допомогою декількох сталевих екранів, передбачених виробником.
Виробники дров'яних кам'янок в інструкції по експлуатації вказують безпечні відстані до горючих поверхонь. Як захист використовуються одинарні та подвійні захисні покриття. Одинарное покриття зменшує величину безпечної відстані кам'янки до стіни вдвічі, подвійне - в чотири рази. Одинарні захисні покриття виготовляють з мінеральних плит або листового металу товщиною 7 мм і 1 мм відповідно. Подвійний захист передбачає наявність двох таких плит або листів. Дерев'яна піч для лазні може бути захищена за допомогою спеціальних обшивок, захисних огороджень і підстав, які можна купити на сайті «Топки Дніпропетровськ». Поверхня огорожі в звичайному режимі роботи не нагрівається вище 80 ° С. У такій ситуації кам'янку можна встановлювати на відстані 5 сантиметрів від дерев'яної стіни без будь-якої додаткової ізоляції.

Електричні кам'янки провідних світових виробників не вимагають додаткового захисту дерев'яної стіни сауни і кам'янки. Досить просто дотримуватися зазначені в технічному описі безпечні відстані. Сучасні моделі електрокаменок можуть розміщуватися на досить малих безпечних відстанях (всього пару сантиметрів) від дерев'яних елементів. Головне правило в цій справі - слідувати інструкції виробника електричної кам'янки. У разі необхідності електричну кам'янку можна додатково убезпечити за допомогою захисних огороджень, дотримуючись безпечні відстані, зазначені виробником.
Інтернет-магазин «Топки Дніпропетровськ» представляє вашій увазі величезний вибір каменок від всесвітньо відомої і шанованої фінської компанії Harvia. Купити кам'янку (в Дніпропетровську, в Запоріжжі, в Харкові, в Луганську) на нашому сайті - значить, заощадити свій час і гроші. На одному сайті ви знайдете весь спектр супутнього обладнання та аксесуарів, включаючи захисні обшивки, огорожі і підстави для облаштування сауни. Ми доставимо товар в будь-яке місто України, оплата - післяплатою, готівковим або безготівковим розрахунком.
01.06.2013

Возврат к списку

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.