Монтаж камінів

montazh-kamina-dnepr.jpg Минули тисячоліття з того часу, коли первісна людина вперше приручила вогонь. Вогонь із жахливого явища став вірним помічником та другом, полегшивши приготування їжі та забезпечивши захист від диких тварин, вперше відділивши людину від звіра. А згасання вогню в першому примітивному осередку обіцяло страшні біди для всього племені, змушуючи підтримувати його тендітне життя довгі роки. Звичайно ж, на той час ніхто не замислювався про те, що саме це перше вогнище в центрі печери або, трохи пізніше, саморобного куреня або юрти кочівника, стане прообразом сучасного каміна, коли вогнище спочатку стали обкладати камінням зверху і з трьох боків, потім придумали відводити дим із житла за допомогою труб, і, нарешті, перемістили його до однієї зі стін, створивши перше середньовічне камінне вогнище в тому вигляді, як ми його сприймаємо.
Буквально через пару сотень років з того часу каміни з невибагливого засобу обігріву та приготування їжі стали найважливішим елементом декору, коли їх портали придумали прикрашати, наголошуючи на багатстві власника будинку та його знатності. А їхнє будівництво стало самостійною професією, поряд із гончарною чи ковальською справою.

Установка камінів - справа для професіоналів

Камін у сучасному житлі - це, звичайно ж, насамперед важливий елемент декору, можливість порадувати себе та близьких та справити незабутнє враження на гостей. Гарний і вишуканий він став своєрідною візитною карткою успішності, елементом певної пікантності в будь-якому інтер'єрі, чи це величезний приватний будинок, чи скромна за габаритами квартира. Чи не тому поряд зі звичайними дров'яними моделями зі справжнім вогнем з'явилося так багато варіантів малогабаритних електричних або перехідні варіанти біопаливних камінів, що дозволяють насолоджуватися живим вогнем без прокладки димоходів? ustanovka-kaminov-pod-klyuch-dnepr.jpg
І все ж ніщо не зрівнятися зі справжнім стаціонарним дров'яним осередком, що задає потрібний тон інтер'єру приватного будинку, адже класичний дров'яний камін у будинку, це:

  • Вишуканий елемент інтер'єру.
  • Незабутнє враження гостей.
  • Можливість підкреслити свій статус.
  • Відмінне джерело додаткового або альтернативного обігріву житла.
І, звичайно ж, як у середньовічні часи, монтаж камінів – справа спеціалістів. Грамотне розташування, якісне прокладання димоходів, вибір матеріалів порталу та розрахунок потужності - це і багато іншого відіграє важливу роль при створенні стаціонарного каміна в будинку, забезпечуючи надійність експлуатації та, головне, безпеку його роботи.
Кожен розуміє, що монтаж здійснюється на довгі роки. Зрозуміло, на кожен вид роботи при будівництві каміна можна найняти окремих фахівців, намагаючись заощадити, але з цілком зрозумілих причин робити це не варто. Найкраще звернутися до професійних будівельних фірм і отримати камін під ключ, причому зі знижкою на комплекс послуг, що можна порівняти з вартістю послуг найманої команди.

Салон Прем'єр Камін - монтаж камінів Дніпро для Вас

Однією з будівельних фірм, що спеціалізуються на будівництві та монтажі під ключ, є Салон Прем'єр Камін. Ми надаємо повний спектр послуг з продажу та будівництва камінів будь-якої складності, застосовуючи лише перевірені матеріали.
Продаж камінних топок, облицювання топок та монтаж під ключ - все це Ви зможете отримати в салоні Прем'єр Камін Дніпро, або на нашому сайті topki.dp.ua Ви завжди зможете вибрати найкращий варіант, отримати грамотну консультацію, а також весь спектр послуг з будівництва камінів. stroitelstvo-kaminov-dnepropetrovsk.jpg
Наші переваги – це:

  • Багаторічний досвід роботи в галузі встановлення камінів будь-якої складності.
  • Повний спектр послуг для монтажу каміна під ключ.
  • Використання тільки якісних та перевірених матеріалів.
  • Повна гарантія на роботи, що проводяться.
  • Можливість післягарантійного обслуговування.
Так, при монтажі димоходів ми використовуємо труби з кислотостійкої нержавіючої сталі, а технічну грубу за Вашим бажанням виготовляємо з мінеральної ізоляції та вогнетривкого гіпсокартону, суперізолу або Supertermik, у перших двох випадках отримуючи конвекційний камін, а в останньому - конвекційно-акумуляційний варіант. Салон Прем'єр Камін - це якісне та приємне обслуговування, гарантія на матеріали та роботи та можливість вибору кращого варіанту відповідно до свого бюджету. Монтаж під ключ у нас – це надійність та безпека його роботи на довгі роки.

xДякуємо! З Вами зв'яжуться.